Ewa pisze dzieciom

O Mnie

Kilka słów o cioci Ewie

O Mnie

Dzień dobry!

  Nazywam się Ewa Bauerfeind-Burkot (czytaj Bałerfańt-Burkot). Piszę wiersze dla dzieci i sprawia mi to ogromną przyjemność.

  Mam dwoje dzieci – Aruś jest aktualnie w 6 klasie, a Monisia uczęszcza do klasy 3. Moje dzieciaki dostarczają mi pomysłów na pisanie poprzez swoje zachowanie, wydarzenia w szkolnych ławach.

  W zasadzie piszę od szkoły podstawowej. Na początku były oczywiście tylko próby, ale szło mi to łatwiej, niż inne umiejętności. Potem pisałam pamiętniki (11 zeszytów od 1991 roku). Gdy byłam nastolatką spod mojej ręki wyszło kilkanaście „emocjonalnych” wierszy, a później była przerwa. Wyszłam za mąż i wychowywałam dzieci. Aktualnie „czynnie” piszę od maja 2011 roku. Zainspirowało mnie zakończenie 3 klasy mojego syna – napisałam specjalne podziękowanie dla Wychowawczyni. We wrześniu 2011 dostałam propozycję pisania wierszyków do szkolnej gazetki, a po roku przyszedł czas na stronę w internecie.

  Pomogło mi kilka osób, podpowiedziało co warto zrobić. Dzięki nim – witam wszystkich i zapraszam do czytania moich wierszyków, dołączania ilustracji, a jeśli zechcielibyście coś do mnie napisać, każdy list przeczytam z radością.

Witajcie zatem Kochani! Życzę miłej zabawy!

Ewa Bauerfeind-Burkot,

czyli Wasza Ciocia Ewa.